O kazada acı ayrıntı! Fotoğrafları ortaya çıktı...

Karasu Duble Yolu'nda yaşanan kazada ölen Kardelen(11) ve Melisa(7) kardeşlerin fotoğrafı ortaya çıktı. 2 kardeş ve annenin kaza esnasında, askerden izne gelen yakınlarıyla birlikte dolaşmaya çıktığı belirtildi

O kazada acı ayrıntı! Fotoğrafları ortaya çıktı...

sakaryayenihaber.com

Adapazarı-Karasu Duble Yolu'nda dün gece minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada Kardelen(11) ve Melisa(7) kardeşler ölmüş, anneleri Yasemin T., ailenin yakını Barış D. ve minibüs sürücüsü Mevlüt U. yaralanmıştı.

ASKER YAKINLARIYLA ÇIKMIŞLAR

Sakarya'yı yasa boğan kazayla ilgili ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Karasu'da yaşayan anne Yasemin T.'nin dün akşam saatlerinde 2 kızı ile birlikte askerden izne gelen akrabaları Barış D. ile dolaşmak için evden çıktıkları öğrenildi. 

DURUMLARI İYİ

Kaza sonrası Yenikent Devlet Hastanesi'ne kaldırılan anne Yasemin T. ve minibüsün şoförü Nail K.'nin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, dün gece SAÜEAH'a sevk edilen asker Barış D.'nin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

CENAZELER BUGÜN

Çarpışmanın şiddetiyle parampaarça olan otomobilden yol savrularak yaşamını yitiren Karedelen ve Melisa'nın bugün Karasu Yalı Mahallesi'ndeki Ulu Camii'nde ikindi vaktinde kılınacak cenaze namazının ardından Yalı Mezarlığı'nda tooprağa verileceği öğrenildi. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 22:22
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER