Odabaş son yolculuğuna uğurlandı

Cumartesi günü geçirdiği kalp krizi sonrası tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybeden Sakarya’nın tanınmış sevilen esnaflarından Yusuf Odabaş son yolculuğuna dualarla uğurlandı.

Odabaş son yolculuğuna uğurlandı

NE OLMUŞTU?
Tarihi Uzun Çarşı’nın tanınmış esnaflarından Yusuf Odabaş, Cumartesi günü geçirdiği kalp krizi sonrası Özel Adatıp Hastanesine kaldırılmış ve burada yapılan ilk müdahale ile hayata döndürülerek yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Bir süre yoğun bakım ünitesinde kalan Odabaş’ın kalbi tekrar durmuş ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Acı haberi alan sevenleri ve yakınlarının büyük üzüntü yaşamıştı.
 DEFNEDİLDİ
Hayatını kaybeden Yusuf Odabaş’ın cenazesi Geyve İlçesi Karaçam Mahallesi Merkez Camii’nde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Aile Mezarlığına defnedilirken cenazeye; Eski Orman ve Devlet Bakanı Nevzat Ercan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, AKP İl Başkanı Yunus Tever, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakaryaspor Başkanvekili Yaşar Zımba, Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş’ın yanında çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile yakınları katıldı. 
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER