ÖDÜLLÜ İŞADAMI KAYIP!

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 firması arasına girerek, ödül alan dondurulmuş pastacılık sektöründe önemli yatırımları hayata geçiren Sakaryalı iş adamı Beşüzzi Pasta’nın sahibi Çetin Vuraloğlu’na ulaşılamıyor.

ÖDÜLLÜ İŞADAMI KAYIP!

AMERİKA'YA PASTA SATACAKTI
Amerika Birleşik Devletlerine pasta satacağını söyleyen, Beşüzzi Pasta ve Cake Station gibi markaların yaratıcısı Sapancalı Çetin Vuraloğlu’na ulaşılamıyor. Dondurulmuş pasta imal eden ve 250 kişinin çalıştığı bir tesisi bulunan Çetin Vuraloğlu, bir süredir ortalıkta yok.
BANKALAR PEŞİNDE
İki telefon hattı bulunan Çetin Vuraloğlu’nun telefonlarına ulaşılınamıyor.  Çetin Vuraloğlu’nun dondurulmuş pasta üreten tesisini devraldığını söyleyen başka bir isim işin başında bulunurken, bir çok bankanın da Vuraloğlu'nun peşinde olduğu iddia edildi.
DERGİLERE KAPAK OLMUŞTU
Çetin Vuraloğlu, son dönemde kamuoyunda ön plana çıkmıştı. Başsiad üyesiydi. İlimizdeki birçok dergiye kapak olmuş, bazı basın yayın organlarında  'yılın işadamı' olarak reklamları yapılmış olan Çetin Vuraloğlu, sık sık kullandığı "güzel olan beklenir..." sloganı da hafızalarda yer etmişti.
12 ÜLKEYE AÇILMAYI HEDEFLİYORDU
1 yıl taze kalabilen dondurulmuş pasta, cheesecake ve tatlı ürünleri imal eden ve Amerika'dan Avrupa'ya, Ortadoğu'dan Uzakdoğu'ya kadar dünyanın dört bir yanındaki 30 ülkeye ihracat yaptığını söyleyen Çetin Vuraloğlu, 12 ülkede 400 mağaza açmayı hedefliyorum demişti.
SİYASETÇİLERİN ELİNDEN ÖDÜL ALMIŞTI
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TEPAV işbirliğiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin belirlendiği yarışmada dereceye giren ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında yer alan Beşüzzi'nin sahibi Çetin Vuraloğlu, mayıs ayında düzenlenen törende ödülünü Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden almıştı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet ahmetoğlu
Necdet ahmetoğlu - 10 ay Önce

Ülkede böyle çakallar olduğu sürece insanların insanlara olan güveni kırılır böyle insanlarda Allah korkusu yoktur Allahu teala sen ve senin gibi insanları kahrı perişan eylesin

SIRADAKİ HABER