Öğretmen, Geleceği İnşa Eder

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Öğretmenler Günü dolayısıyla Ozanlar Anadolu Lisesi, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Adapazarı Belediyesi Bilgievleri’ni ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle buluştu

Öğretmen, Geleceği İnşa Eder

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ile birlikte Ozanlar Anadolu Lisesi, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Adapazarı Belediyesi Bilgievleri’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

Hep Birlikte Yeni Hedeflere
Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik eden Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nın her alanda olduğu gibi eğitim yaşamının da çok daha ileri noktalara ulaşacağına olan inancını paylaştı. Kendisinin de bir öğretmen ailesinde yetiştiğinin altını çizen Başkan Işıksu, “Öğretmen, bugünü oluşturan, geleceği inşa edendir, hepimiz için çok ama çok kıymetlidir. Bir öğretmen evladı olarak biliyorum ki öğretmenlerimizin hakkı ödenmez. Her zaman eğitim camiamızla, öğretmen ve öğrencilerimizle beraber olmaya devam edeceğiz. Bir ve beraber olursak şehrimizi her alanda çok daha ileri noktalarda görürüz, Adapazarı’mız hedefine daha kısa zamanda ulaşır. Rabbim sağlık ve huzur versin, öğretmenlerimizin başarıları daim olsun.” ifadelerini kullandı. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER