"Orada uygunsuz hareketler yapılıyor"

Serdivan'da son zamanlarda bazı apartlarda yaşandığı öne sürülen uygunsuz hareketler vatandaşların tepkisine neden oldu.

"Orada uygunsuz hareketler yapılıyor"

sakaryayenihaber.com -

Serdivan'da bulunan apartlarda uzun yıllardır apartlarda yaşandığı söylenen uygunsuz görüntülerin son zamanlarda artış gösterdiğini öne süren vatandaşlar duruma tepki gösterdi. Özellikle akşamları büyük sıkıntılar yaşadıklarını söyleyen bölge sakinleri, "Biz yıllardır bu sıkıntıları yaşıyoruz. Bu apartlar yapıldığından beri hep uygunsuz hareketler yaşanıyor. Biz burada ailelerimizle yaşıyoruz. Akşamları hep gürültü, müzik sesleri. Uykumuzdan bir anda uyanıyoruz. Kızlı erkekli gelip apartlara giriyorlar. Her gün değişik değişik insanlar görüyoruz. Apartların daha sık denetlenmesi istiyoruz. Bu apartlar belki öğrenciler için gerekli yerler olabilir ama çoğunlukla amacından sapıyor. Özellikle günübirlik kiralanan apartlarda bu uygunsuzluklar yaşanıyor" dedi.

OPERASYON

Çoğunlukla Serdivan ilçesinde bulunan bazı apartlarda yaşanan uygunsuz hareketler defalarca gündemde yer alırken, apartlara yapılan operasyonlarda çok sayıda kişi de gözaltına alınmıştı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2020, 21:47
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Civan
Civan - 3 hafta Önce

Kesinlikle taviz verilmemeli denetim sıkılaştırılmalı
Öğrenci öğrenciliğini unutmuş anne ve baba okuyan kızının peşinde olsun ergenlikte olan kız çocuğunu boşluğa BIRAKMASIN.

Serdivan
Serdivan - 3 hafta Önce

Serdivan hic guzel deyil insanlar.yoldan clkmls valla cok.yazlk annelrri okulda.sanlyor sokaklarda fit atlyorlar erkeklerle cok.yazlk serdivanda yasanmaz insanlar.baslna.is alir bende klz var Allahlma.sukur bir yanlislnl gormedim Allahta gostermesin serdivan cok.kotu.durumda bu yurtlarda kalan klzlar evlat olamaz.benim gotleri.baslarl aclk ey musluman obur dunyada hesab var ates var

Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Biz eski bizler değiliz.Haram ve helal her geçen gün yok oluyor.Hayat sadece bu dünyadan ibaret diye düşünenlerin sayısı artınca böyle oluyor işte.

SIRADAKİ HABER