Orman Müdürlüğünde tatbikat

İş sağlığı ve Güvenliği kapsamında, Orman Bölge Müdürlüğünde gerçeği aratmayan bir tatbikat yapıldı. Tatbikata dört şefliğin acil durum ekibi ve personeli katıldı

Orman Müdürlüğünde tatbikat

İş sağlığı ve Güvenliği kapsamında yılda en az bir kere yapılması gereken yangın ve tahliye tatbikatı Orman Bölge Müdürlüğü binasında Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun’un ve Adapazarı, Sapanca, Söğütlü ve Kaynarca Orman işletme Şeflikleri acil durum müdahale ekipleri ile tüm personelin katılımı ile gerçekleşti.
İTFAİYE EKİBİ
İş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerçekleşen tatbikatta İş Güvenliği Uzmanı Hasan Ali Demir, İşyeri Hekimi Zeliha Gülter Yalçın, İSG Sorumlusu Sinan Satılmış, İtfaiye Amiri Hakan Yanak ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi hazır bulundu. Tatbikatta yanıcı madde olarak odun, üstübü, benzin, mazot ve yağ kullanılırken, söndürücü olarak kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazı ve itfaiye aracı kullanıldı.
UYGULAMALI
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Amirliğine bağlı ekipler tarafından yapılan tatbikatta duman simülatörü ile oluşturulan duman, yangın söndürücü tüpleri ile bütün çalışanlara uygulamalı olarak gösterildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE