OSB'NİN YÖNETİMİ, GİDERAYAK TARTIŞMALI KARARA İMZA ATTI: NE ACELENİZ VAR?

27 Eylül Çarşamba günü seçimli genel kurul gerçekleştirecek Birinci OSB’nin Yönetim Kurulu giderayak önemli kararlar aldı. Tartışmalı altyapı müteahhidine 6 milyon 500 bin liralık ek kanal işi verildi. 5 nolu parsel de 6 Ekim’de satışa çıkarıldı

OSB'NİN YÖNETİMİ, GİDERAYAK TARTIŞMALI KARARA İMZA ATTI: NE ACELENİZ VAR?

KANAL İHALESİ DE O FİRMAYA
Yenihaber’in gündeme getirdiği Birinci OSB’deki bir takım olumsuzluklar sonrasında Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’dan gün istedi. Bakanlık 27 Eylül’e( Çarşamba) gün verdi. Bu arada Yönetim Kurulu tartışmalı altyapı müteahhidine 6 milyon 500 bin liralık kanal ihalesini de verdi. Böylece daha önce 32 milyon liraya ihale edilen altyapı işinin tümü 38 milyon 500 bin liraya yükselmiş oldu.
KARAR ALMAYI BIRAKIN ARTIK
Bu kanal ihalesinin onaylanmaması için Yönetim Kurulu’na çağrıda bulunan Sanayici Yalçın Bıçak, bir uyarı daha yaptı. Yalçın Bıçak, Mustafa Kösemusul’un almak için satmadan beklettiği 5 Nolu parselin, acil bir kararla satışa sunulmasını eleştirdi. Seçim kararı alan Yönetim Kurulu’nun söz konusu parselle ilgili satış kararı almasının yanlış olduğunu belirten Bıçak, Yönetim Kurulu’nun artık karar almayı bırakması gerektiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort