Oto galericilerin iş yerleri kurayla belirlendi 

Arifiye'de yapımı süren Sakarya Oto Galericiler Sitesinde bulunan 108 iş yeri için kura çekimi yapıldı 

Oto galericilerin iş yerleri kurayla belirlendi 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) hizmet binası karşısında yapımı süren Sakarya Oto Galericiler Sitesi'nde hak sahiplerinin dükkanları kurayla belirlendi. 
SATSO konferans salonunda yapılan kura çekimi Söğütlü Noteri gözetiminde yapıldı. 
Toplam 112 dükkan ve 2 yönetim binasının yer alacağı sitenin ortağı 108 galericinin iş yerleri belli oldu. 


SENE SONU TESLİM BAŞLIYOR 
Sakarya Oto Galericileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Levent Bal, dükkanların sene sonu itibari ile üyelere teslim edileceği bilgisini verdi.  

Kura çekiliş töreninde  Ziraat Bankası Sakarya şubesi müdürü ve bölge müdürleri de üyelere yönelik kredi bilgilendirmesi yaptı.
Sayın inşaat firması, yukleniciligini üstlendiği sitedeki son ihaleyi de kazanarak dükkanların kaba insaatindan sonra ince işlerini de yapacak. 

ÜYELERE 'SATMAYIN' TAVSİYESİ
Kooperatif Başkanı Levent Bal, kura çekiminin ardından yaptığı açıklamada tüm üyelere hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Bal; "Projemize çok aşırı talep var şehir dışından işyeri almak isteyen yatırımcıların sırada beklediğini biliyoruz. Mecbur kalmadıkça dükkanları satmamaları yönünde telkinde bulunuyoruz. Üyeler için kârlı bir yatırım olduğunun altını çiziyoruz. Ziraat bankası da bu projemizin yanında olduklarını ve galericiler sitesinin proje finansmanındaki yerini alacak. He yönden çalışmalarımız ve projelerimiz hızlı şekilde sürüyor. Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda doğru bildiğimiz projeler üzerinde çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER