Otokar ailesi iftarda buluştu

Otokar’ın çalışanlarına verdiği geleneksel iftar yemeği, bu sene 9 Temmuz akşamı Sapanca Özkum Tesisleri’nde gerçekleşti

Otokar ailesi iftarda buluştu

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar’ın çalışanları gelenekselleşen iftar yemeğinde buluştu. Sapanca Gölü kıyısında yer alan Özkum Tesisleri’nde gerçekleşen iftar yemeğine Otokar çalışanları ve yöneticilerinin yanı sıra yakın zamanda emekli olan Otokar çalışanları da katıldı. Otokar Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin yaptığı konuşmada, Otokar ailesinin her geçen gün daha da büyüdüğünü ve genişleyen bir aile olarak çalışanların birbirlerine bağlı olduklarını belirtti.
BAĞLILIK
“Otokarlılar olarak birbirimize bağlı büyük bir aileyiz. 1960’lardan bu yana Otokar’ın kültüründe var olan bu birlik ve bağlılık duygusuyla başarıya ulaşıyor ve bunun gururunu birlikte yaşıyoruz. Ramazan ayında da aynı paylaşım, hoşgörü ve birliği sürdürüyoruz. Artık gelenekselleşen iftar yemeklerimizin önümüzdeki yıllarda yeni yüzler ve yeni başarılarla, paylaşılan güzel anılarla dolu geçmesini diliyorum. Ramazan ayının şirketimize ve sizlere sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum.”
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE