ÖZCAN'DAN ACI HABER GELDİ

Karasu’da serinlemek için girdiği denizde dalgalara kapıldıktan yarım saat sonra kurtarılan kardeşlerden Özcan Sevinç tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ÖZCAN'DAN ACI HABER GELDİ

Karadeniz’in azgın dalgaları dün üç kardeşi yutmuştu. Kardeşlerden ikisi denizden çıkartılarak hastaneye kaldırılmış diğer kardeş için ise arama çalışmaları devam ediyor. Dalgaların arasında 30 dakika kalan büyük ağabey Özcan Sevinç denizden çıkarıldığında kalbinin durmuş, Karasu’da yapılan ilk müdahale ile yeniden yaşama döndürülmüştü. Karasu Devlet Hastanesi’nden Yenikent Devlet Hastanesi’ne nakledilen Özcan Sevinç’in yaşam ünitesine bağlanması gerektiği için Gebze Fatih Hastanesine nakledildiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre Gebze Fatih Hastanesine nakledilen ve yaşam ünitesine bağlanan Özcan bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Haberi alan acılı aile küçük oğlundan 30 saattir herhangi bir haber alamamaları diğer oğlunun ise tedavi gördüğü hastanede yaşama tutunamaması büyük yasa boğdu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER