ÖZÇELİK: YENİDEN HİZMETE TALİBİM

15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik 2004 yılından bu yana sürdürdüğü muhtarlık görevine bir kez daha talip oldu. Özçelik mahalle halkının desteğiyle seçileceğine inandığını söyledi.

ÖZÇELİK: YENİDEN  HİZMETE TALİBİM

KOMŞULARIMIZIN OYLARI
3 dönemdir 15 Temmuz Camili Mahallesi’nin muhtarlığını yürüten Yunus Özçelik bu dönem de aday. Bir dönem daha mahallesine hizmet etmek istediğini belirten Özçelik “ 15 yılda mahallemize bir çok şey kazandırdık. Aza adayı arkadaşlarımla bir kez daha mahallemize hizmete, komşularımızın oylarına talip olduk” şeklinde konuştu.
BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK
15 yıldır Camili Mahallesinde büyük değişimler yaşandığını belirten Muhtar Yunus Özçelik “ 15 Temmuz hain kalkışmasına da şahitlik eden mahallemiz bu nedenle 15 Temmuz Camili adını almıştır. Mahallemizde gelişimi, belediye başkanlarımızla, mülki amirlerimizle birlikte gerçekleştirdik. Bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz” dedi.
BELEDİYERİMİZİN KATKISI
Adapazarı ve Büyükşehir Belediyelerinin mahallenin gelişimine büyük katkı sağladığına dikkat çeken Yunus Özçelik “Mahallemizin bugüne kadar çözülemeyen sorunlarının çözümü için de yeni başkan adaylarıyla görüşerek sözler aldık. 31 Martta seçilecek başkanlarla uyumlu bir şekilde çalışarak tüm sorunlarımızın çözümü için de çabalayacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort