Özkoç: Onun canı cehenneme!

CHP Grup Başkan Vekili ve CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Mütercimler için ağır bir eleştiride bulundu. Özkoç, “Bu ülkede insanlarımızı, bölgelerimizi ve hayatlarımızı birbirinden yarımaya çalışan her kimse onun canı cehenneme” dedi.

Özkoç: Onun canı cehenneme!

sakaryayenihaber.com –

Engin Özkoç, sosyal medya hesabından bir videolu mesaj yayınladı. Özkoç, mesajında Erol Mütercimler için ağır eleştiride bulundu. CHP Grup Başkan Vekili ve CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakaryalılar için söylenen söz konusu ifadelere karşı şu açıklamada bulundu:

“Doğduğum, büyüdüğüm ve yaşadığım memleketim hakkında konuşan akıl, bilgi ve vicdan yoksunu kişiye sözüm var! ‘Canları cehenneme’ dediği yerden konuşuyorum. Bu ülkede insanlarımızı, bölgelerimizi ve hayatlarımızı birbirinden yarımaya çalışan her kimse onun canı cehenneme!

İmam hatip Lisesi mezunu kardeşlerimize de yönelik sözleri de aynı şekilde içimi acıtıyor. Büyük terbiyesizlik, büyük haksızlık.  Biz bu ülkenin insanları biriz. Birlikteyiz ve birlikte bir gelecek yaratacağız. Birliğimizi bozmaya çalışan kimseye geçit vermeyeceğiz”

banner3
YORUM EKLE