Pasaj cinayetinin zanlıları yakalandı

Pasaj cinayetinin zanlıları yakalandı

Pasaj cinayetinin zanlıları yakalandı

Küfürleşme nedeniyle çıkan kavganın devamında 19 yaşındaki genci tabancayla vurarak öldürdüğü ileri sürülen katil zanısı ile amcasının oğlu yakalandı.

Yakalandılar
1 Ekim'de Bankalar Caddesi Kent İş Merkezi'nde meydana gelen olayda, Ömer Mülazımlar'ın tabancayla vurularak öldürülmesi ile ilgili olarak aranan katil zanlısı C.G. (27) ve olaya karıştığı iddia edilen amcasının oğlu C.G. (35) polis tarafından yakalandı. Cinayetin ardından kaçan ve sürekli yer değiştiren katil zanlısı ile amcasının oğlunun izini süren Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, zanlıların içinde bulunduğu otomobili takibe aldı.

Pasajda vurulmuştu
Yazlık kavşağı'nda aracı durduran polis katil zanlısı C.G. ve amcasının oğlu C.G'yi yakaladı. Gözaltına alınan zanlıların emniyetteki sorguları sürüyor. Bankalar Caddesi Kent İş Merkezi'nde ekim ayında meydana gelen olayda, Ömer Mülazımlar, küfürleşme sonucu çıkan kavganın devamında pasaj içinde tabancayla vurulmuştu. Vücuduna 5 kurşun isabet eden Mülazımlar, sevk edildiği Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaşamını yitirmişti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE