Patlamada ölen Halis için acı ayrıntı

İlimiz basketbol masa hekemi Halis Yılmaz, Hendek’te ki faciada hayatını kaybetti. Yılmaz’ın ölüm haberi basketbol camiasını yasa boğdu. 

Patlamada ölen Halis için acı ayrıntı

Hendek'te meydana gelen havai fişek fabrikası patlamasında hayatını kaybeden vatandaşlardan birinin Sakarya basketbol masa hakemlerinden Halis Yılmaz olduğu öğrenildi. Patlamada yine basketbol hakemlerinden İsmail Sevinç ve eşi Yasemin Sevinç yaralı olarak kurtulduğu açıklandı. Sakarya Basketbol İl Temsilcisi Memiş Güzeldal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda acı haberi basketbol camiasına duyurdu. Halis Yılmaz'ın cenazesi bugün Erenler Merkez Camii’nden ikindi namazından sonra defnedilecek. 
 
Memiş Güzeldal, “Malesef acı haber geldi ve içimiz yandı. Çok üzgünüm çok. Sakarya basketbol masa görevlisi arkadaşımız, kardeşimiz Halis Yılmaz havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatını kaybetmiştir. Kardeşimize Allah’tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Aynı zamanda Sakarya basketbol il hakemlerimizden olan İsmail Sevinç ve eşi Yasemin Sevinç aynı patlamadan hafif yaralı olarak kurtulmuşlardır. Kendilerine acil şifalar diliyorum” dedi.

banner3
YORUM EKLE