Patlayan fabrikanın sahibinden açıklama! 

Hendek'te patlamaların yaşandığı havai fişek fabrikasının sahibi Yaşar Coşkun açıklama yaptı

Patlayan fabrikanın sahibinden açıklama! 

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının sahibi Yaşar Coşkun, yaşananları anlattı. 
Coşkun, patlamanın bir anda olduğunu, neden ve nereden başladığını henüz öğrenemediklerini belirtti. Önceliklerinin kayıpların bulunması olduğunu ifade eden Yaşar Coşkun, "Hiç olmasını istemediğimiz bir olay yaşadık. Canlarımız gitti, yaralılarımız var. Şu anda önceliğimiz kayıp arkadaşlarımızın sağ salim bulunması, yaralılarımızın hızla iyileşmesi. Acımız büyük" dedi.

Denetimleri sürekli yapılan bir fabrika olduklarını ifade eden Coşkun, "İncelemeler yapıldıktan sonra daha detaylı bilgilendirme yapılacak. İfade ettiğim gibi önceliğimiz kayıplarımızın bulunması. İnşallah sağ salim ulaşılır 3 çalışanımıza" diye konuştu.

OĞLU İLE BALDIZININ OĞLU DA YARALANMIŞ

Patlamada, Yaşar Coşkun’un oğlu Hüseyin Can Coşkun ellerinden, baldızının oğlu Ahmet Çağırıcı'nın ise vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı öğrenildi.
 

Demirören Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020, 19:11
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil
Kamil - 7 ay Önce

Demedi demeyin ,fabrikada kusur bulunmayacak

Gülnur
Gülnur - 7 ay Önce

Olan işçilere yitip giden canlara acılı eşlere yetim cocuklara oldu açıklama yapan şahısa bir şey olmaz başka bir yerde devam eder can pazarı kurmaya

Riky
Riky - 7 ay Önce

Suçu işçiler de bulur bu insanlar nasıl olsa AKP var arkalarında

Adalı
Adalı - 7 ay Önce

İKİ gariban usta başı bir müdür günah keçisi seçildi beklenildiği gibi müsiad üyesi bir fabrika sahibi neticeyi merak etmeyin hıh işte aynı o düşündüğünüz gibi bir sonuç olucak?????

Zahide kamik
Zahide kamik - 7 ay Önce

Kim dur diyecek bunlara bizimde canımız yandı teyzemin kızıda orda yanarak öldü aynı dakika içinde ssk yaptılar