Paylaşımlar peş peşe geldi... İşte Aziz Duran mesajları

Aziz Duran’ın ölümünün ardından Sakarya Valisi, Sakarya milletvekilleri ve belediye başkanları taziye mesajı yayımladı. 

Paylaşımlar peş peşe geldi... İşte Aziz Duran mesajları

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Aziz Duran, bir süredir kovid-19 tedavisi görüyordu. Durumu ağırlaşan Duran, bu sabah hayatını kaybetti. Duran’ın ölümünün ardından Sakarya Valisi, Sakarya milletvekilleri ve belediye başkanları taziye mesajı yayımladı. 

Prag Büyükelçisi ve eski Avrupa Birliği Devlet Bakanı Egemen Bağış: AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'in, eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran için paylaştığı baş sağlığı paylaşımını Rweetledi / Alah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun

TBMM Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu: Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanımız, Aziz Duran’ın vefatını üzüntüyle ile öğrendim. Rabbim mekanını cennet eylesin. Ailesine, sevenlerine sabır versin 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş: 15 yıl boyunca masum Anadolu'nun saf çocuğu Sakarya’nın Büyükşehir Belediye Başkanlığını yapan kıymetli dostum Aziz Duran Hakk’a yürüdü. Hizmetleri kendisi için sadaka-i cariye olur İnşallah. Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet, makamı âlî olsun.

Plag Büyükelçisi ve eski Avrupa Birliği Devlet Bakanı Egemen Bağış: AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'in, eski Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran için paylaştığı baş sağlığı paylaşımını Rweetleyerek, “Alah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun


Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım: Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Aziz Duran’a yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz: Aziz Duran başkanımız, zor bir zamanda (1994) Belediye Başkanı oldu. Depremle yerle bir olmuş şehri ayakta tutmaya çalıştı. Meşakkatli ve çetin süreçlere rağmen kalıcı, faydalı, verimli ve güzel eserler bırakmayı başardı. Eserleriyle halkımızın gönlünde hep var olacak inşallah” 


Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce: Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Aziz Duran'a Allah'tan rahmet, sevenlerine sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun.

Eski Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu: İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimize önemli hizmetleri olmuş Aziz Duran’ı kaybettik. Çok üzgünüz. Eserleriyle halkımızın gönlünde var olacaktır. Rabbim mekanını cennet eylesin. Ailesine sabırlar versin. Hepimizin başı sağ olsun


AK Parti İl Başkanı Yunus Tever: Önceki Dönem Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Duran’ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini derin bir teessürle öğrendik. Başkanımıza yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Başımız sağ olsun. Mekanı cennet olsun inşallah.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan: Şehrimizin büyük emektarlarından Aziz Duran Rahmet-i Rahmân'a kavuştu. Allah'tan rahmet diliyorum. Sakarya'nın başı sağ olsun. 1994'ten itibaren üç dönem Adapazarı ve Sakarya BŞ Belediyesi başkanlıklarını deruhte etti Geriye güzel hizmetler bıraktı Mekânı cennet olsun


İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: “Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden değerli büyüğüm, Sakarya Büyükşehir eski Belediye Başkanı Sn. Aziz Duran’ın vefatını teessürle öğrendim. Merhum Başkanımıza yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.” 
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanımız, değerli büyüğümüz, Aziz Duran’ın vefatı hepimizi derinden üzdü. Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine, sevenlerine sabır versin. Başımız sağ olsun.” 


Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç: Bir süredir Covid 19 tedavisi gören Sakarya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanlarından Aziz Duran abimizin vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin... Mekânı cennet olsun.”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ: Kendisi Satso genel sekreterliği görevindede bulunmuş, camiamıza önemli hizmetleri olmuştu.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu: Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrimize önemli hizmetlerde bulunmuş olan Aziz Duran’ın vefat haberini büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Cenab-ı Hak mekanını cennet eylesin. Ailesine ve tüm sevenlerine  sabırlar versin.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 09:24
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin Gezer
Metin Gezer - 2 ay Önce

Merhum Başkanımıza yüce Allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum