PİLAVCI: ADALETLİ HİZMET EDECEĞİZ

Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Pilavcı yaptığı konuşmada, genç bir liste ile adaletli hizmet edeceklerini söyledi.

PİLAVCI: ADALETLİ HİZMET EDECEĞİZ

Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı, doğup büyüdüğü kendi mahallesinde komşularıyla bir araya geldi. Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına devam ettiklerini belirten MHP Taraklı İlçe Başkanı Halim  Cingöz’de, “31 Mat yerel seçimlerinde % 90 oy almayı hedeflediğimiz mahalleler var. Mahdumlar mahallemizde %100 oy almayı hedefliyoruz. İnanıyoruz ve güveniyoruz mahallemiz bizi mahçup etmeyecek” dedi.
OYLARA TALİBİZ
AKP İlçe Başkanı Erdal Özen’de, yaptığı konuşmada bu güne kadar yapılan seçimlerde en yüksek oyu Mahdumlar Mahallesinden aldıklarını ifade ederek “ Bu seçimde Mahdumlar Mahallesin de daha farklı sonuç almak istiyoruz. Belediye Başkan adayımız sizin evladınız kardeşiniz. Bu yüzden Mahdumlar mahallesinden oyların tamamına talibiz” şeklinde konuştu.
ADALETLİ OLACAĞIZ
Son olarak konuşan Cumhur İttifakı (MHP) Taraklı Belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı’da,  “Mahallemde Belediye Başkan adayı olarak konuşmak gerçekten çok heyecan verici. Tahmin ediyorum aynı heyecanı sizde yaşıyorsunuz. İbrahim Pilavcı’yı düne kadar nasıl tanıyorsanız, nasıl hitap ediyorsanız yarın da aynı olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Allah’ın izniyle seçimlerden galibiyetle çıkıp bütün mahallelerimize aynı şekilde hizmet edeceğiz. Ulucami, Hacımurat Mahallesi nasıl hizmet görüyorsa Mahdumlar Mahallemizde, Kemaller ve Alballar mahallelerimizde aynı hizmeti görecek. Lütfen bende ayrım istemeyin. Adaletli Bir şekilde bütün mahallelerimize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Genç bir ekibimiz var heyecanlıyız” dedi.  Başkan Adayı Pilavcı, Eğitimden tutun, Turizm, Tarım ve hayvancılık, sosyal alanlar ve spor ile ilgili çok güzel projelerimiz var.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21