PTT Aralığı karıştı! Kadın ve adam birbirine girince...

Adapazarı kent merkezindeki PTT Şubesinde bayan ve erkek şahıs birbirine girdi. Gerginlik sırasında adam yere yığıldı, kavga eden şahıslar daha sonra gözden kayboldu. Vatandaşın ihbarı üzerine gelen 112 Ambulansı ise kimseyi bulamayınca geri döndü

PTT Aralığı karıştı! Kadın ve adam birbirine girince...

sakaryayenihaber.com-
Serkan ÖZAY'ın haberi

Olay, Adapazarı kent merkezindeki Dar Sokak üzerinde PTT Aralığı olarak bilinen Postane Sokak'taki PTT Şubesi'nde 13.30 sıralarında yaşandı.
Alınan bilgiye göre, şube içinde işlem için bekleyen bayan ve erkek arasında bilinmeyen bir sebepten tartışma çıktı. Sözlü tartışma daha sonra büyüyerek kavgaya dönüştü. Karşılıklı hakaretler savuran şahıslar birbirine girdi. Erkek şahıs gerginlik sırasında dengesini kaybederek yere yığıldı. Bu durumu gören çevredeki vatandaşlar ise 112'i arayarak durumu bildirdi. Olaya müdahale eden vatandaşlar şahısları güçlükle ayırdı. Kavga eden adam ve kadın, sonrasında gözden kayboldu. Olay yerine gelen ambulans ise kimseyi bulamayınca geri döndü. Bu anlarda şube önüne toplanan sokak esnafı ve vatandaşlar, kısa süreli bir panik yaşadı. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER