Resmi Daireler Kampusu hava şartlarına takıldı

Resmi Daireler Kampusu hava şartlarına takıldı

Resmi Daireler Kampusu hava şartlarına takıldı

Aralık ayı sonuna kadar bitirilmesi planlanan Resmi Daireler Kampus'unda çalışmalar olumsuz hava koşulları nedeniyle aksıyor. Kampus'ün şu an çevre düzenlemeleri yapılıyor.

Yağışlar etkiliyor
Resmi Daireler Kampus'un de çalışmalarda sona doğru gelindi. Ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle çalışmalara sık sık ara veriliyor. Bina iç işçiliğinde çalışmalarının bittiğini ve işlerini çevre düzenlemesi üzerinde yoğunlaştırdığını söyleyen saha şefi Haluk Tekçe 'Yağışlar nedeniyle çalışmalarımıza ara vermek durumunda kalıyoruz' dedi. Ramazan ve Kurban Bayramı tatillerinin de işlerinin uzamasında etken oluşturduğunu belirten Tekçe, 'Bayramlardan dolayı çalışanlarımız memleketlerine gidiyorlar. 150 kişilik ekibimizden şu anda sadece 50'si çalışıyor' dedi.
Aralık ayı sonu
Normal şartlar altında Aralık ayı'nın sonuna doğru binayı teslim etmeleri gerektiğini belirten Tekçe 'Aksamalar yüzünden bu süre biraz daha uzayabilir. Önümüzdeki günlerde memleketlerinden dönecek çalışanlarımız ile birlikte 150 kişilik bir ekip oluşturacağız ve çalışmalarımızı hava koşulları uygun olduğu müddetçe aralıksız sürdüreceğiz' dedi.
Yerinde kontrol
Tadilat ve genel temizlik işleri dışında bina içerisinde ciddi bir işlerinin kalmadığını belirten Tekçe ayrıca şunları söyledi, 'Bugünden itibaren bina içerisinde tadilat çalışmalarımız başlayacaktır. Onun dışında çevre düzenlemesi üzerindeki çalışmalarımıza hız vereceğiz. Şu anda çevre düzenlemesi ve parke döşeme çalışmalarımızda yüzde seksenlik oranı yakaladık. Geri kalan kısımları da yakın bir zaman içerisinde bitireceğiz' dedi. Ayrıca Valilik ve Bayındırlıktan yetkililerin çalışmaları sık sık yerinde kontrol ettiğini belirten Tekçe 'En kısa sürede Resmi Daireler Kampüs'ünü son haliyle teslim etmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.' Dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE