Rüyasında bunu gördü, eski eşinin peşine düştü!

Antalya'da yaşayan Ömer Düzgüner rüyasında bir çocuğun kendisine "baba" dediğini gördü ve "Bir çocuğum olabilir" diyerek 20 yıl önce 5 ay evli kaldığı Serdivanli eski eşinin peşine düştü.

Rüyasında bunu gördü, eski eşinin peşine düştü!

sakaryayenihaber.com-
Azim ÇELİK'in haberi

Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan 40 yaşındaki Ömer Düzgüner'in ortaya attığı iddia duyanları şaşkına çevirdi.İddiaya göre Düzgüner bir süre önce gördüğü rüyasında bir çocuğun yanına gelip kendisine "baba" diye seslendiğini gördü.
Uyandığında bir çocuğu olabileceği ihtimalini düşünen Düzgüner'in aklına 20 yıl önce imam nikahıyla 5 ay evli kaldığı eski eşi geldi.
Sakarya'nın Serdivan ilçesinde yaşayan kadını "Bir çocuğumuz var mı?" sorusunu sorabilmek için bulmaya çalışan Düzgüner, Sakarya'nın sosyal medya sayfalarına ulaştı.Bu sayfalarda konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan Düzgüner, kendisi askerdeyken ailesinin evinde 5 ay bekleyen eski eşinin daha sonra babası tarafından alınıp götürüldüğünü ve o günden sonra ondan haber alamadığını söyledi.
Kendi kardeşinin yıllar önce babası tarafından alınan imam nikahlı eşinin hamile olduğunu söylediğini ancak kendisinin inanmadığını belirten Düzgüner,"Askere gitmeden önce tatilde Sakarya Serdivan ilçesinde yaşadığını öğrendiğim Ö.K isimli kızla tanışmıştık. Birbirimizi severek ikimizinde isteği ile imam nikahı ile nikahlandık. Ben imam nikahından 1 ay sonra Tunceli’ye askerliğimi yapmak için gittim . İmam nikahlı eşim 5 ay bizim evde kaldı . Sonra babasının maddi durumu iyi olduğu için ben askerdeyken kızını gelip kendi memkeketine götürmüş. Kardeşim imam nikahlı eşimin giderken hamile olduğunu söyledi. Bende askerden geldikten sonra maddi imkanlarımın yerinde olmadığı için peşine düşmedim. Bu aralar gece rüyalarımda sürekli bir kız çocuğu görüyorum. Bana baba baba diye sesleniyor. İmam nikahlı eşime sosyal medyadan ulaşmaya çalıştım ama beni engellediler. Çocuğum olup olmadığını öğrenmek istiyorum" ifadelerini kullandı.
Ömer Düzgüner, Sakaryalılara bu konuda kendisine yardımcı olunması yönünde çağrı yaptı. 


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 11:54
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER