'SADECE HİZMETLER KONUŞULACAK'

Geyve, Serdivan ve Sapanca heyetlerini kabul eden Başkan Ekrem Yüce, “Seçim bitti diye durmayacağız. Daha fazla çalışmalıyız, daha fazla gayret göstermeli, daha fazla üretmeliyiz. Hepimiz önemli bir sorumluluk üstlendik” dedi

'SADECE HİZMETLER KONUŞULACAK'

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Geyve, Serdivan ve Sapanca heyetlerini kabul etti. Buluşmada Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AKP ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte partililer katıldı. Seçim sürecindeki destekleri dolayısıyla ilçelere selamlarını ileten ve başarı dilekleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, “Sakarya’da başarılı bir seçim süreci geçirdik. Cumhur İttifakı olarak girdiğimiz seçimlerde yüzde 65’le Türkiye’de 4. şehir olduk. Destekleri dolayısıyla tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. İnşallah tevazu, samimiyet ve gayretle gönül belediyeciliğini en güzel şekilde icra edeceğiz” dedi.
SORUMLULUK VURGUSU
Seçim bitti diye durmamaları gerektiğini dile getiren Başkan Yüce, “Bu kadim şehir, hemşerilerimiz bizlerden hizmet bekliyor. Daha fazla çalışmalıyız, daha fazla gayret göstermeli, daha fazla üretmeliyiz. Hepimiz önemli bir sorumluluk üstlendik. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeliyiz. Biliyoruz ki Sakarya’nın geleceğini garanti altına alacak adımları bu kadrolar atacaktır. Rabbim çalışmalarımızı bereketlendirsin” diye konuştu.
DEVAMI GELECEK
Başkan Yüce, Sakarya’da yeni dönemde sadece hizmetlerin konuşulacağını dile getirerek sözlerini şu şekilde tamamladı: “Biz yola çıkarken de ifade ettik; tek derdimiz ve düşüncemiz hemşerilerimize hizmet olacak. Bu doğrultuda mazbatamızı aldığımız günden bu yana yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. İlk projemiz için de Nisan meclisinde adımımızı attık. İnşallah devamı da gelecek ve şehrimizle müjdesini paylaştığımız projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin. Allah çalışmalarınızı kolaylaştırsın.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER