Sadık Reis’ten üzen haber

Sakarya’nın sevilen ismi Sadık Reis lakaplı Sadık Ceylan’ın da koronavirüs testi pozitif çıktı

Sadık Reis’ten üzen haber

sakaryayenihaber.com-Erdem YILDIRIM

Sakarya’nın sevilen ismi Sadık Reis lakaplı Sadık Ceylan’ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. Dün annesinin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Şeker Mahalle’nin tanınmış isimlerinden ve Sadık’a en yakın isim olan Orhan Muslu üzücü haberi sosyal medya hesabından verdi.

Muslu sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Söze nerden nasıl başlayayım bilemiyorum.  

Son günlerde COVİD-19 KORANAVİRÜS’ten sebep sevdiklerimizi yakınlarımızı kaybetmenin derin üzüntüsünü, haber almakta, rahmet dilemekten, yakalananlara acil şifalar dilemekten yazmaktan ruh sağlığım bozuldu. Vertigo rahatsızlığına yakalandım. Rabbim vefat edenlere rahmet, şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar versin inşallah. Bugün de annesinden sonra canımdan çok sevdiğim evlâdım, arkadaşım, can yoldaşım down sendromlu sevgili SADIK REİS (Ahmet Sadık Ceylan)

ne yazıkki test sonucu POZOTİF çıkarak koranavirüse yakalandı. Lütfen şunu unutmayın birini çok sevmek yetmiyor onu kollamak ve korumak gerekiyor. Bu pandemi sürecinde sevdiklerimizi kuçaklayarak sarılarak temas ederek zarar verdiğimizi aile içinde bile unutmayın. Şu anda tedavisine başlandı. Sevgili SADIK REİS… DUA etmekten başka yapılacak birşeyimiz yok. Dualarımızı eksik etmeyelim”

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 08:16
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
amasyalı5405
amasyalı5405 - 2 ay Önce

Allah tüm hastalarımıza acil şifa versin