SAĞLAM BÖYLE VEDA ETTİ

İl Sağlık Müdürlüğüne Aziz Öğütlü'nün resmen atanmasının ardından, 3 yıldır Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini yürüten Do.Dr. Hasan Sağlam sosyal medya'dan böyle veda etti

SAĞLAM BÖYLE VEDA ETTİ

Veda ve Teşekkür
21 Mart 2014 günü başlayıp bu güne kadar devam eden Sakarya KHB Genel Sekreterliği görevim bu gün itibarıyla fiilen sona ermiş bulunmaktadır.
Bu süre zarfında idari görevimle ilgili olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Bu çerçevede 2. ve 3. basamak sağlık hizmetlerinin daha iyi ve etkili bir şekilde sunulması maksadıyla mevzuatı en iyi ve adaletli bir şekilde uygulamaya, insanlar arasında ayırım yapmamaya, çalışan memnuniyetini de gözeterek hasta memnuniyetini sağlamaya, sevgiyle yönetmeye, kamu vicdanında kabul göremeyecek her türlü işten uzak durmaya çalıştım. Bundan sonraki dönemde yine bu güzel şehirde yaşayıp Sakarya Üniversitesi Tıp fakültesinde öğretim üyesi olarak görevime devam edeceğim.
Beni bu şerefli göreve layık gören tüm hiyerarşik amirlerime, ilimizin Sayın milletvekillerine teşekkür ederim. Bu esnada birlikte keyifle çalıştığım Sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’na, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğluna, Sayın Rektörümüz Prof Dr Muzaffer Elmas ile Sayın Dekanımız Prof Dr Ramazan Akdemir’e, tüm il protokolüne, ilimizin tüm siyaset, bürokrasi ve STK temsilci / üyeleri ile kendisi için burada olduğumuz tüm Sakarya halkına müteşekkirim.
Bütün bu süre zarfında hiç yorulmadan yaptığı haber ve yorumlarıyla bize ayna tutan değerli basınımıza ayrıca teşekkür etmek isterim.
Birlikte sağlık hizmeti sunduğumuz başta Hastane Yöneticisi/Başhekimler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına, Genel Sekreterlikte birlikte çalıştığımız başkanlar, uzmanlar ve bütün mesai arkadaşlarıma, fedakarlıkla beni destekleyen dostlarıma, eşime ve çocuklarıma şükranlarımı sunarım.
Doç Dr Hasan Salih Sağlam

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER