ŞAHİN OKULLARI'NDA HÜZÜNLÜ ATA'YI ANMA PROGRAMI

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77’nci yıl dönümünde Şahin Okulları’nda düzenlenen duygulu ve hüzünlü bir törenle anıldı.

ŞAHİN OKULLARI'NDA HÜZÜNLÜ ATA'YI ANMA PROGRAMI

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 77’nci yıl dönümünde Şahin Okulları’nda düzenlenen program ile anıldı. Şahinli öğrenciler, Atatürk’ün anısına hazırladıkları programla herkesi duygulandırdı. Öğrenciler, 09.05’de gerçekleştirilen saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Atatürk Büstü’ne çiçek bıraktı. Oditoryumda devam eden program kapsamında ise öğrenciler, Ata’ya olan özlemlerini bir kez daha gösterdi.
ATATÜRK KİMDİR?
Tarih Öğretmeni Kemal Adıyaman yaptığı konuşmada, “Ondan ayrılalı tam 77 yıl oldu. Her zaman olduğu gibi ona olan ebedi sevgi ve saygımızı bu yıl da tekrarlayacağız” dedi. Şahin Anadolu Lisesi öğrencilerinden Gözde Memi, ‘Siz Beni Hala Anlayamadınız’ şiirini okurken tüm salonda duygusal anlar yaşandı. Edebiyat öğretmeni Özge Çengelcik ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen ‘Atatürk kimdir?’  konulu mizansen ise izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE