Sakarbaba Kurs Binası törenle hizmete başladı

Erenler Belediyesi ve Erenler Halk Eğitim Merkezi tarafından yeniden düzenlenen Sakarbaba Kurs Binası, düzenlenen törenle hizmete açıldı

Sakarbaba Kurs Binası törenle hizmete başladı

Erenler Belediyesi ve Erenler Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde yeniden düzenlenen Sakarbaba Kurs Binası için açılış töreni düzenlendi. Törene, Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler İlçe Emniyet Müdürü Recep Tepetaş, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten, Erenler İlçe Müftüsü Hüseyin Baş, Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulvahid Uygar, Erenler Mahalle Muhtarları ve kurs eğitmenleri katıldı.
Başkana övgü
Açılış töreninde ko-nuşan Erenler Kay-makamı Mehmet Mız-rak, "Sizler için 24 saat çalışan bir belediye başkanı var" dedi. Mız-rak, kurs binası için emeği geçen herkese teşekkür etti.
TEŞEKKÜR
Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulvahid Uygar konuşmasında, katkılarından dolayı Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e teşekkür etti. Başkan Öztürk ise, "Erenler’imizi Türkiye’de temsil eden başarılı kılan bir müdürümüz var. Bizden bugüne kadar yaptığı talepleri olabilirlik çerçevesinde değerlendirerek hemen hemen hiçbirini geri çevirmemeye çalıştık Ben şimdiden herkese hayırlı olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. İnşallah, burada çok çok daha başarılı hizmetlerin verileceğine inanıyorum" biçiminde konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER