Sakarya'da 3 aileyi yasa boğan ölümler!

Sakarya'da 3 bebek doğum sonrası rahatsızlıkları sebebiyle bayrama sayılı günler kala hayatını kaybetti.

Sakarya'da 3 aileyi yasa boğan ölümler!

sakaryayenihaber.com -

Sakarya'da yaşayan 3 aile, acı ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Doğduktan kısa süre sonra vefat eden bebekler aileleri tarafından toprağa verildi.

İlk olarak Akyazı Hanyatak Mahallesi'nde yaşayan Aslan ailesinin bebekleri doğduğu gün hayatını kaybetti. Ölümü, büyük üzüntü yaratan Aslan bebek, Hanyatak Mahalle Mezarlığı'nda defnedildi.

Bir diğer ölüm haberi de Adapazarı'ndan geldi. Tekeler Mahallesi'nde yaşayan Kıratik ailesinin bebekleri rahatsızlığı nedeniyle doğduğu gün yaşamını yitirdi. Kıratik bebek, Emirsultan Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Son ölüm haberi de Erenler'den geldi. Yeşiltepe Mahallesi'nde yaşayan Ünal ailesinin Ayasofyanur adını verdikleri bir haftalık bebekleri hayatını kaybetti. Büyük üzüntü yaşayan Ünal ailesi bebeklerini Emirsultan Mezarlığı'nda toprağa verdi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2020, 14:25
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
İrem
İrem - 1 gün Önce

Üzücü bir durum Allah ailerine sabır versin başları sag olsun bebeklerde Allahtan rahmet diliyorum onlar birer melek cennete gittiler otarafdada lazım benim de küçük bebegim öldü tekrardan büyük sabır diliyorum

SIRADAKİ HABER