Sakarya'da 4 aile acı haberle sarsıldı!

Sakarya'da 4 bebek doğum sonrası rahatsızlıkları sebebiyle hayatını kaybetti.

Sakarya'da 4 aile acı haberle sarsıldı!

sakaryayenihaber.com -

Sakarya'da yaşayan 4 aile, acı ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Doğduktan kısa süre sonra vefat eden bebekler aileleri tarafından toprağa verildi.

İlk olarak Ferizli Damlık Mahallesi'nde yaşayan Balıkçı ailesinin bebekleri doğduktan 5 gün sonra rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetti. Ölümü, büyük üzüntü yaratan Balıkçı bebek, Damlık Mahalle Mezarlığı'nda defnedildi.

Bir diğer ölüm haberi de Adapazarı'ndan geldi. Güneşler Mahallesi'nde yaşayan Kayakır ailesinin 8 günlük bebekleri yaşamını yitirdi. Kayakır bebek, Nasuhlar Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Üçüncü acı ölüm haberi Akyazı'dan geldi. Dursun ailesinin bebeği de rahatsızlığı sebebiyle doğduktan bir gün sonra hayatını kaybetti. Bebek Dursun, ailesi tarafından Akyazı Hastane Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Son ölüm haberi yine Adapazarı'nda yaşandı. Tekeler Mahallesi'nde yaşayan Camcıoğlu ailesinin bebekleri doğduğduktan bir gün sonra rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetti. Büyük üzüntü yaşayan Camcıoğlu ailesi bebeklerini Emirsultan Mezarlığı'nda toprağa verdi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan Öner
Özcan Öner - 6 ay Önce

Bence bu vakalar araştırılmalı

Özcan Öner
Özcan Öner - 6 ay Önce

Bence bu vakalar araştırılmalı