Sakarya'da 4 aile acı haberle yıkıldı!

Sakarya'da 4 bebek doğum sonrası rahatsızlıkları sebebiyle hayatını kaybetti.

Sakarya'da 4 aile acı haberle yıkıldı!

sakaryayenihaber.com - Garip KOCABAY

Sakarya'da yaşayan 4 aile, acı ölüm haberiyle büyük üzüntü yaşadı. Doğduktan kısa süre sonra vefat eden bebekler aileleri tarafından toprağa verildi.

İlk olarak Serdivan Bahçelievler Mahallesi'nde yaşayan Öztırak ailesinin bebekleri doğduğu gün rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetti. Ölümü, büyük üzüntü yaratan Öztırak bebek, Serdivan Mezarlığı'nda defnedildi.

Bir diğer ölüm haberi de Adapazarı'ndan geldi. Yağcılar Mahallesi'nde yaşayan Sağay ailesinin 1 günlük bebekleri yaşamını yitirdi. Sağay bebek, Yorgalar Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Üçüncü acı ölüm haberi Erenler'den geldi. Türkoğlu ailesinin bebeği de rahatsızlığı sebebiyle doğduktan bir gün sonra hayatını kaybetti. Bebek Türkoğlu, ailesi tarafından Bekirpaşa Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Son ölüm haberi yine Erenler'de yaşandı. Büyükesence Mahallesi'nde yaşayan Dursun ailesinin bebekleri doğduktan bir gün sonra rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetti. Büyük üzüntü yaşayan Dursun ailesi bebeklerini Erenler Büyükesence Mezarlığı'nda toprağa verdi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 12:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER