Sakarya'da korkutan deprem!

Sakarya'nın Geyve ilçesinde bir deprem meydana geldi.

Sakarya'da korkutan deprem!

Geyve ilçesinde meydana gelen deprem paniğe neden oldu. 

Saat 19.52'de, Geyve Doğantepe merkezli 3.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi verilerine göre deprem yerin 7.5 km altında oluştu.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi; saat 19.52’de Geyve Doğantepe merkezli 7.5 derinlikte 3.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini kayıtlara geçti.

AFAD ise depremin şiddetini 2.5 olarak açıkladı. 

Deprem çevredeki ilçelerden de hissedildi.

YÜCE'DEN AÇIKLAMA

Deprem sonrası sosyal medyadan açıklama yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Geyve Doğantepe'de meydana gelen 3.1 büyüklüğündeki depremden ötürü tüm hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Çok şükür can ve mal kaybımız yok. Kimse zarar görmedi. Allah bizi afetlerden korusun" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 14:25
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz bora
Yılmaz bora - 4 ay Önce

Tüm hemşerilerime geçmiş olsun

Tuğba kopal
Tuğba kopal - 4 ay Önce

Öncelikle hepimize geçmiş olsun lütfen çadır alanları her semte kurulsun bu anlık olan bişey gibi gelsede insana kendini bize ufak adımlarla yada büyük sarsıntı olan bölgelerle hatırlatıp uyarı veriyor insanlar can havliyle uzaklarda bulunan toplanma alanlarına nerden ulaşacak o an o panikle her semte mahalle yakın bölgelere kurulmalı artık çadırlar lütfen artık bunu ciddiye alçak yetkililer ne yapılması gerektiği karar versin çözüm bulunsun bu işe

SIRADAKİ HABER