Sakarya'nın yolları temizleniyor

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ekipleri tarafından vatandaşların sıklıkla kullandığı ana arterleri kaplayan yabani otlar titizlikle temizleniyor.

Sakarya'nın yolları temizleniyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından vatandaşların sıklıkla kullandığı ana arterleri kaplayan yabani otlar titizlikle temizleniyor. Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Bahar dönemi ile birlikte boyları uzayarak görüntü kirliliği oluşturan ve vatandaşlarımızın sıklıkla kullandığı yürüyüş alanları, oturma alanları ile yol kenarlarında engel oluşturan yabani ot ve dikenlerin temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyoruz. Bu çalışmayla birlikte bir yandan görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor bir yandan da oluşabilecek tehditlerin önüne geçmiş oluyoruz. İhtiyaç duyulan bölgelerde temizlik çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” denildi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 3 ay Önce

Karamanada bekliyoruz biz bahçemizi temizliyoruz sokaklar ot içinde gelişi güzel ağaçlar bir dudama temizlik yok biz para verip biçtiriyoruz çoçuk bahçeleri gece köpek yuvası ilaçlama yok yazık çoçuklara yürüyüş yapılamıyor köpekten

SIRADAKİ HABER