Sakarya Rumeli'ye taze kan

Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Aykut Kozmaç, dernek üyeliği için başvuru yapan 30 genç ile hizmet binasında bir araya geldi.

Sakarya Rumeli'ye taze kan

Gençlik Kolları Başkanı Kozmaç; toplantıda dernek üyeliği için başvuru yapan gençlere teşekkür ederek üyeliklerinin hayırlı olmasını temenni etti.

Gençlik kolları Başkanı Kozmaç; konuşmasının devamında şunları söyledi: "Derneğimizin ilk hedefi Sakarya'mızdaki bütün Rumeli Balkan ailelerine ulaşarak birlik ve beraberlik bağlarını güçlendirmek. Dernegimiz bu bağlamda üye olmak isteyen tüm hemşehrilerimize ve gençlerimize kapılarını sonuna kadar açmıştır. İnanıyorum ki güçlü dernek yönetimimiz ile birlikte üye sayımızı en yukarılara taşıyacağız. Bugün burada üye olan arkadaşlarımıza üyelikleri hayırlı olsun, derneğimize evinize hoş geldiniz. Hep birlikte daha güçlü dernek olarak hemşehrilerimizin hizmetinde olacağız.  Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aytaç Demirci ise yaptığı konuşmasında "Genç kardeslerimizin derneğimize teveccüh gösterip üye olmaları bizleri mutlu etmiştir. Bizim gayemiz Rumeli Balkan dernekleri olarak tek çatı altında birleşerek güçlü Rumeli ailesi olmak inanıyorum ki hedifimiz gerçek olacak. Dernek kapılarımız tüm hemşehrilerimize açıktır. Tüm hemşehrilerimizi derneğimize davet ediyir ve gücümüze güç katmalarini temenni ediyorum"

Toplantı sonunda Rumeli ve Balkan yörelerine özgü Fliya böreği ikram edildi.

banner3
YORUM EKLE