Sakarya siyaseti bu düğünde buluştu

SASKİ Eski Genel Müdürü Rüstem Keleş'in oğlu Abdullah ve Büşra'nın düğününe Sakarya siyaseti akın etti

Sakarya siyaseti bu düğünde buluştu

sakaryayenihaber.com-
Serkan ÖZAY'ın haberi

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) Eski Genel Müdürü olan ve şu anda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini yürüten Rüstem Keleş, oğlunu evlendirdi.
Sakarya'da uzun yıllar belediyecilik yapan Keleş'in oğlu Abdullah Keleş, Altuna ilesinin kızları Büşra Altun ile hayatını birleştirdi.
Çiftin düğün merasimi, Güneşler Mahallesi'nde bulunan Reisoğlu Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşti. Nikah törenine Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Atabek, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP İl Başkanı Yunus Tever, SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve vatandaş katıldı.
Nikahı Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör kıydı. Çiftin nikah şahitliğini düğüne katılan protokol üyeleri yaptı. Nikah töreni sonrası, Abdullah ve Büşra çiftini tebrik eden siyasetçiler fotoğraflar çekildi. AKP Sözcüsü Mahir Ünal ve AKPli siyasetçiler, tören sonrasında bir dizi programa katılmak üzere salondan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 09:35
banner3
YORUM EKLE