banner67

Sakarya sosyal medyada gündem oldu

Büyükşehir Belediyesi şehrin doğal güzelliklerini ve tarihini tanıtmak amacıyla sosyal medya kampanyası düzenledi. ‘#SakaryaBirBaşka’ etiketi ile gerçekleştirilen kampanyada birçok sosyal medya kullanıcısı paylaşımda bulunarak Türkiye gündemine girildi.

Sakarya sosyal medyada gündem oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin doğal güzelliklerini ve tarihini tanıtmak amacıyla sosyal medya kampanyası düzenledi. ‘#SakaryaBirBaşka’ etiketi ile gerçekleştirilen kampanyada birçok sosyal medya kullanıcısı paylaşımda bulunarak Türkiye gündemine girildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin de katıldığı kampanyada Başkan Yüce kendi resmi sosyal medya hesabından, “Nereye baksan geçmişten bir anı canlanır gözünde.

Ekonomiye güç, istihdama katkı, çiftçiye destek verir; hayalleriyle ve heyecanıyla hep gençtir bu şehir” diyerek paylaştığı video ise kısa sürede çok sayıda paylaşım aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 10:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Yolların halinize çekseydiniz keşke

Bir başka vatandaş
Bir başka vatandaş - 1 ay Önce

Sakarya’nın şehir içindeki bozuk ve bir türlü yapılamayan yollarını da haber yaparsanız daha isabetli ve objektif habercilik yapmış olursunuz.

Serap Tutar
Serap Tutar - 1 ay Önce

bir başka olması için çok daha iyi şeyler yapılması lazım daha henüz o aşamada olmadığımızı düşünüyorum tarihimiz hiç ön plana çıkarılmadı şimdiye kadar doğa turizmi açısından sayın valimiz büyük önderlik yapıyor