Sakarya sürpriz peşinde

Sakarya sürpriz peşinde

Sakarya sürpriz peşinde

Devre arasına lider Kasımpaşa'yı yenerek moralli girmek isteyen Sakaryaspor'da çalışmalar devam ediyor. Dün zorlu maçın provasını yapan Yeşil-Siyahlılar hırs küpü.
Prova yapıldı
Bank Asya 1. Lig'de ilk yarı son maçında lider Kasımpaşa'yı ağırlayacak olan Sakaryaspor'da çalışmalara aralıksız olarak devam ediyor. Ligde 9 puanla son sırada bulunan Yeşil-Siyahlı ekibimiz, Kasımpaşa maçının provasını dün Rüstemler Tesisleri'nde gerçekleştirdi. Teknik Direktör Engin İpekoğlu nezaretinde yapılan provada futbolcuların hırslı mücadelesi teknik heyeti sevindirdi. Sakatlığı devam eden Erol Kapusuz dışında Yeşil-Siyahlılarda Kasımpaşa maçı öncesinde eksik bulunmuyor.
Sürpriz hazırlığı
Ligde ilk yarı bu hafta oynanacak olan maçlar ile sona eriyor. 9 puanla küme düşme potasında yer alan Sakaryaspor, ligde 9 haftadır kazanamazken, son 6 maçta da puan almayı başaramadı. Lider Kasımpaşa'ya sürpriz yapmak isteyen Yeşil-Siyahlılar, devre arasına moralli girmenin hesaplarını yapıyor. Kendi saha ve seyircisi önünce zorlu maçtan puan ya da puanlar almak isteyen Sakaryaspor'da moraller yerinde. İpekoğlu ve öğrencileri liderin bileğini bükerek taraftarının yüzünü güldürmek istiyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE