Sakarya UltraAslan Kızılay'dan seslendi: Kan verin

Galatasaray taraftar gurubu Sakarya UltrAslan grubu, AFAD personeli ve Sakarya Polisi stokların azaldığı Kızılay'a kan bağışlayarak Türkiye'ye çağrıda bulundu

Sakarya UltraAslan Kızılay'dan seslendi: Kan verin

sakaryayenihaber.com-

Serkan OK-Serkan ÖZAY

Galatasaray sevdalıları Sakarya UltrAslan, Sakarya AFAD personeli ve Sakarya Emniyeti'ne bağlı polisler herkese örnek oldu. Sakarya Kızılay binasına gelen grup üyeleri, son günlerde kan stoklarında sıkıntı yaşandığı için kan bağışında bulundu.G alatasaray taraftarları, tüm Sakarya halkına "kan verin" çağrısı yaptı. 19 AFAD personeli ve 44 gönüllünün katıldığı bağışta hastanelerde yatan hastalar için kan bağışında bulundu.  

AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş; "Kan veriyoruz hem kendimiz hayat buluyoruz hem de hayat kurtarıyoruz. O bakımdan 2021 yılına bu düşünce ve bu hareketle başlamanın hem insani hem de İslami bir görev” dedi.

Tüm vatandaşları kan bağışına davet eden Türk Kızılay’ı Sakarya Şube Müdürü Zahit Tiryaki ise, "Pandemi döneminde cumartesi pazar dahil sokağa çıkma yasağının olduğu dönemlerde de Sakarya Kızılay kan merkezini arayarak randevu alarak vatandaşlarımız kan bağışında bulunabilirler" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 16:11
banner3
YORUM EKLE