‘SakaryaBüs’ teklifi

Elazığlı bir iş adamı daha önce bu ilde hayata geçirdiği tur otobüsü projesini Sakarya’da da uygulamak için Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teklifte bulundu 

 ‘SakaryaBüs’ teklifi

sakaryayenihaber.com - 

Elazığ’da yaptığı üstü açık tur otobüsü ile şehrin turistik değerlerinin tanıtılmasına destek veren Yıldızlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Halis Yıldız Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a SakaryaBüs teklif etti. 
DERDİM PARA PUL DEĞİL
İş adamı Yıldız, sosyal medya hesabından Vali Kaldırım’a; “Sakarya'mıza böylesine şık bir SakaryaBüs yapalım da Sakaryalılar bize dua etsinler sayın valim. Derdim para pul değildir bunu siz benden iyi bilirsiniz. Güzel insan valimizin bir farkı olsun diye bir emrinizle yapar yollarım efendim. Saygılarımla” diye yazdı. 
Vali Kaldırım’ın da “Yakışır” cevabı üzerine Yıldız, “Aracı ve emrinizi beklerim efendim. Belediye başkanımız bir araç yollarsa bende en güzel şekilde yapar Sakarya'mıza bizzat getirir Sakarya sokaklarında tur atarım” ifadelerini kullandı. 

 “Sakarya'mıza böylesine şık bir SakaryaBüs yapalım Sakaryalılar bize dua etsinler sayın valim. Aracı ve emrinizi beklerim efendim. Belediye başkanımız bir araç yollarsa ben de en güzel şekilde yapar Sakarya'mıza bizzat getirir Sakarya sokaklarında tur atarım” şeklinde bir mesaj gönderen Yıldız karşılığında hiçbir şey beklemediğini sadece Çetin Oktay Kaldırım’ın Sakarya’daki diğer valilerden bir farkı olmasını ifade etti.  Vali Kaldırım ise Yıldız’a ‘Sakarya’ya yakışır’ cevabını verdi. Verdiği cevap ile merak uyandıran Vali Kaldırım’ın teklifi kabul etmeyeceği ise bilinmiyor.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 21:54
YORUM EKLE