Sakaryalı öğrenci TRT'deki yarışmada birinci oldu

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Beytullah Bilgiç, TRT tarafından düzenlenen Kur’an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışmasında haftanın birincisi oldu. 

Sakaryalı öğrenci TRT'deki yarışmada birinci oldu

sakaryayenihaber.com -

Hendek Fatih Cami İmam Hatibi Hasan Bilgiç’in oğlu olan Adapazarı AİHL Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu öğrencisi Beytullah Bilgiç TRT tarafından düzenlenen Kur’an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'na katıldı. Sakaryalı öğrenci Kuran okuma yarışmasında haftanın birincisi oldu.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Mübarek Ramazan'ın ilk günü bize bu gururu yaşatıp medarı iftiharımız olan öğrencimiz başta olmak üzere hocalarımızı ve ailesini tebrik ediyorum" ifadelerine yer verdi. Mehmet KAVİS

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 22:25
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadi Karakaya..
Sadi Karakaya.. - 7 ay Önce

Tebrik ederim..Sakaryanın yıldızı..Anne baba ve Hocalarımızdan Allah razı olsun..başarıların daim olsun..okuduğun Kur'an hem dünya hem de ahirette yoldaşın olsun..29 harf yetmiyor sizlerin gibisine..şahsında tüm yarışmaya katılanlar hepsi birincidir..onları da tebrik ediyorum...SAKARYANIN GURURU YOLUN ACIK OLSUN..

SIRADAKİ HABER