Sakaryalı öğrencilerin büyük başarısı

Egemenliğin 100. Yılı anısına ülkenin dört bir yanından öğrencilerin gönderdiği şiir ve resimlerden "Egemenliğin 100. Yılı İçin  100 Şiir/Resim" katalog kitabı oluşturuldu.

Sakaryalı öğrencilerin büyük başarısı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Kırklareli İl Millî Eğitim Müdürlüğü himayesinde hazırlanan kitapta; Sakarya, Düzce, İzmir, Hatay, Tekirdağ, Muğla, Tokat, Van, Çankırı, İstanbul, Uşak, Bursa, Batman, Ankara, Karaman, Kayseri, Siirt,  Niğde, Ordu, Konya, Tekirdağ, Kırklareli illerinin yanı sıra Almanya, İsviçre ve Avusturya'dan katılan çocuk şiirleri ve resimleri  yer aldı.

Kitapta şiir dalında eseri bulunan öğrenciler:

Masal Naz GÜL
Sakarya üniversitesi Vakfı özel okulları 4. sınıf, Ömer Arda ÖĞET
Serdivan Noksel İlkokulu- Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi 4. Sınıf, Berrak BİLGİN Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi-Özel Erenler Güneş Okulu 5.sınıf, Beyza YALÇIN
Özel Şahin Okulları-Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi 5.sınıf

Kitapta resim dalında eserleri bulunan öğrenciler:

Esila ES Erenler Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi, Gonca Manolya KIRCA
Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi, İnci GÖKOĞLU
Pamukova Elbirlik İlkokulu, Yağmur Su ÇÜRÜK Erenler Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi, Ayşenaz DEMİRTAŞ
Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Egemenliğimizin 100. Yılı anısına hazırlanan özel kitapta ilimiz öğrencilerinin çok sayıda şiir ve resim çalışmalarının yer almasından gurur duyduklarını ifade ederek başarılı öğrencileri, öğretmenleri ve okul yöneticilerini ayrı ayrı tebrik etti.

banner3
YORUM EKLE