Sakaryaspor lige döndü

Sakaryaspor lige döndü

Sakaryaspor lige döndü

Antalya Kampını tammalayan Sakaryaspor çalışmalarına Rüstemler'de devam edecek. Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun futbolculara verdiği bir günlük izin sona erdi. Gaziantep Büyükşehir Belediye maçının ilk çalışması bugün 16.00'da yapılacak.
Hazırlık başlıyor
Sakaryaspor, 10 günlük Antalya Kampının ardından 21 Ocak Çarşamba günü kendi sahasında oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına devam edecek. 16.00'da Rüstemler Tesisleri'nde Teknik Direktör Engin İpekoğlu nezaretinde yapılacak idmana yeni transferlerin de katılması bekleniyor.
Tam kadro
Bank Asya 1.Ligi'nde ikinci yarıya bomba gibi girmeyi planlanan Sakaryaspor yeni kadrosu ile ilk idmanına çıkacak. Kadrosunu yaptığı 13 transferlerle güçlendiren Yeşil-Siyahlı ekibimiz Gaziantep karşılaşmasına kadar hazırlıklarına yapacağı idmanlarla devam edecek. Çalışmada tüm futbolcuların yer alması bekleniyor.
Farklı takım izleteceğiz
Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu', 10 günlük Antalya Kampında takımın gösterdiği performanstan memnun kaldığını söyledi. İpekoğlu, 'İyi bir kamp dönemi geçirdik. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşması ile taraftarımıza farklı bir Sakaryaspor izlettireceğimize inanıyorum' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE