Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Sakarya'ya geldi

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri’nin “90 Gün Çalışması” kapsamında Sakarya Kamu Hastaneleri ile eşleştirilen Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri ve ekibi Sakarya’ya geldi.

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Sakarya'ya geldi

Proje kapsamında ilk olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesini gezen Dr. Ünal Küçükyılmaz ve Dr. Turhan Sulhan, buradaki ziyaretten sonra beraberinde Şanlıurfa Kamu Hastaneleri görevlileri, Sakarya Kamu Hastaneleri Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı, Mali Hizmetler Başkanı Dr. Hakan Sezen, Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. İbrahim Ethem Şahin ile birlikte Kaynarca Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulunarak Karasu ilçesine geçti.
Kaynarca Devlet Hastanesi’nde inceleme bulunan Dr. Ünal Küçükyılmaz ve Dr. Turhan Soyhan inceleme sonrası Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yasin Kılıçarslan ve Kaynarca Devlet Hastanesini Başhekimi Dr. Aysun Atakay ile birlikte Kaynarca Devlet Hastanesinde yeni açılan yataklı dahiliye servisinde tedavi gören ve taburcu olan Emine Çelik’in Kaynarca ilçesi Dudu köyündeki evine sürpriz ziyaret gerçekleştirildi.
Gelenlerin Şanlıurfa ve Sakarya Hastaneleri Genel Sekreterleri olduğunu öğrenen Emine Çelik, “Allah devletimizden razı olsun. Rahatsızlandım, Kaynarca Devlet Hastanesine yatırdılar, hastanede dört gün kaldım. Kendi annelerine bakar gibi baktılar. Hastanemiz tertemiz doktorlar hemşireler başımdan ayrılmadılar. Şimdide evimde ziyarete gelmişler. Allah sizlere hizmet edecek kuvvet versin” dedi. Emine Çelik ve aile fertlerine bilgi veren Dr. Ünal Küçükyılmaz ve beraberindekilere çay ikram edildi.
Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Sekreteri Dr. Turhan Sulhan ve ekibi Cuma gününe kadar Sakarya’da çalışmalarına devam edecek.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER