SATSO'DAN ÖDÜL GECESİ

SATSO 100. Yıl kutlaması önceki akşam Atatürk Spor Salonu’nda geniş katılımla gerçekleştirildi. Törende konuşan Bakan Tüfenkçi, Sakarya’nın 5 ya da 6 yıl içinde bölgenin parlayan yıldızı olacağına inandığını vurguladı

SATSO'DAN ÖDÜL GECESİ

BAKANLI TÖREN
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 100. Kuruluş yılını Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen geceyle kutladı. Ev sahipliğini SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’un yaptığı geceye Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi de katıldı. Törende konuşan SATSO Başkanı Kösemusul, Sakarya’nın birliği ve kardeşliği ile örnek bir ticaret şehri olduğunu vurguladı.
PARLAYAN YILDIZ
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Sakarya’nın 5 ya da 6 yıl içinde bölgenin parlayan yıldızı olacağına inandığını vurgulayarak “Sakarya kendi farkını Türkiye’de hissettirecek. OSB’lerin faaliyete geçmesiyle bunun meyvelerini alacaksınız. Kısa zamanda Sakarya çok farklı bir yere gelecek. Sakarya’ya da doğrusu bu yakışır. 100. yılı kutlamak her odaya nasip olmuyor” dedi.
OKULLARA RESMİ AÇILIŞ
SATSO’nun 100’ncü yıl kutlama gecesinin devamında SATSO Arifiye ve TOBB Serdivan Mesleki Teknik Anadolu Liselerinin açılışı yapıldı. Okullarda emeği geçen kurum ve kuruluşları tebrik eden Bakan Tüfenkci, “Okullarımız hayırlı uğurlu olsun. Eğitime katkılarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Ödül alacak firmalarımıza başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.
KARACA MEST ETTİ
SATSO’nun gecesi Orhan Çakmak’ın konseriyle başladı. Protokol üyeleriyle birlikte 100’üncü yıl kutlaması ve ödül töreninin ardından İstanbul Dance Factory Halk Oyunları grubu bir gösteri yaptı. Birbirinden farklı yörenin halk oyunları sergileyen ekip, davetlilere kısa bir Türkiye turu yaptırdı. Gecede sahne alan Işın Karaca, seslendirdiği birbirinden farklı parçalarla davetlileri mest etti

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort