SATSO'ya veda ettiler

2013 Yılı Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesiyle ataması çıkan kaymakamlar, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

SATSO'ya veda ettiler

Resmi Gazete’de yayımlanan “2013 Yılı Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi” ile Sapanca Kaymakamlığından Kocaeli Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Osman Sarı ile Ferizli Kaymakamı iken Mudanya Kaymakamlığına atanan Orhan Çiftçi Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a veda ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Kaymakam Osman Sarı ve Orhan Çiftçi’ye Sakarya’daki görev süreleri boyunca yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kösemusul, “ İlimizde yıllarca başarıyla devam ettirdiğiniz görevinizin bundan sonra da başarıyla devam edeceğine inanıyoruz, sizlerle işbirliği ve iletişim halinde çalıştık, bundan sonraki süreçlerde de gerekli noktalarda birlikteliğimizin devam etmesini ümit ediyorum” dedi.
YÖNETİM KURULU
SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Orhan Yılgenci ve Günay Güneş Yönetim Kurulu Üyeleri; Nadir Öztürk, Ömer Arslan, Burhan Akçam, Emrullah Terzioğlu, Fatma Aygün Kahya, Ertuğrul Öztürk, Murat Can ve Yunus Tever’in de bulunduğu de hazır bulunduğu söz konusu ziyarette konuşan Kaymakamlar Osman Sarı ve Orhan Çiftçi Sakarya’da görev yapmış olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER