SAÜ Vakfı ödüllere doymuyorlar

SAÜ Vakfı ödüllere doymuyorlar

SAÜ Vakfı ödüllere doymuyorlar

IZODER 2008 Ulusal Karikatür Yarışmasında Türkiye 5.si olarak teşvik ödülüne layık görülen 9. sınıf öğrencisi Necip Fazıl Karapınar ödülünü aldı.

Ödül töreni
Türkiye beşincisi olan SAÜ Vakfı öğrencisi Necip Fazıl Karapınar Yeditepe Üniversitesindeki törende ödülünü,Yeditepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Serpil in elinden aldı. Yeditepe Üniversitesindeki törende konuşan İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez, yalıtımın insana, çevreye ve ekonomiye büyük ve yadsınamaz katkıları olduğunu her vesileyle hatırlattıklarını ve karar vericilerle birlikte kamuoyunu da bu tür çalışmalarla bilinçlendirmeye ve harekete geçirmeye çalıştıklarını söyledi.
İmza attı
Her yaştan profesyonel ve amatör karikatür sanatçılarına açık olan yarışmada Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Lisesi 9. sınıf öğrencilerinden Necip Fazıl Karapınar Türkiye 5. si olarak karikatür kariyerinde büyük bir başarıya imza attı. Okulunu ve Ailesini en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşayan Necip Fazıla Okul Müdürü Ali Kırksekiz başarılarının devamını dileyerek tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE