SAÜEAH’ta tahta kurusu kabusu

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bir hasta yakını tarafından çekilen görüntüler, görenleri şok etti. Hastane koltuklarında çok sayıda tahta kurusu gören refakatçi, yetkililere seslendi.

SAÜEAH’ta tahta kurusu kabusu

sakaryayenihaber.com –

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH)’ta tedavi gören bir hastanın yakını, refakatçi koltuklarında gördüğü manzara karşısında şok oldu. Koltukta çok sayıda tahta kurusuna rastlayan refakatçi, bu çirkin görüntüyü cep telefonuyla kaydetti. Hasta yakını refakatçi, hastanenin çeşitli odalarındaki koltuklarda da aynı manzaranın olduğunu belirterek hastane yetkililerine seslendi. Görüntüyü kaydeden hasta yakını, insan sağlığını tehdit eden bu görüntünün ortadan kaldırılmasını istedi.

YÖNETİM DUYARSIZ KALMADI

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştıra Hastanesi (SAÜEAH) yönetimi, vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine hastane genelinde kapsamlı bir ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. Yönetim olarak şikayetlere duyarsız kalınmaması üzerine ilaçlama ekipleri kısa sürede hastane genelini ilaçladı. Adeta köşe bucak dezenfekte edilen hastanede şikayet edilen görüntülerin bir daha yaşanmaması için gerekli önlemlerin alındığı da belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 21:30
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Yeni kurulan idareci ekip baya başarılı, masaĺah

Abidin
Abidin @Hasan - 5 ay Önce

Daha yeniler gelmedi göreve yakındır görev devir teslim merasimi

Gülay
Gülay - 5 ay Önce

Bu konu o kadar haber oldu, kimsenin umurunda değil. Bu tata kuruları ne kadar insanı daha ısıracak.

Hüseyin tokmak
Hüseyin tokmak - 5 ay Önce

Daha neyi ne olduğunu bilmeden yorum yapmayı çok seviyorsunuz yeni habermisiniz nesiniz o böcek tahta kurusu değil hamam böceği Sakarya'nın heryerinde var şuan gece logarlardan çıkıyorlar gece sağda dolda iceceginizevalin kameranızı da çıkın sahaya görürsünüz o zaman ama nerde sizde o milletin lafına on katıp habecilik yapmak varken ne gereği var sahaya inmeye