SEAH'ta Acil doldu, hastalar koridora taştı!

SAÜEAH Acil Servis bu sabah yoğun başvuru sebebiyle doldu taştı. Hastanedeki kırmızı, sarı ve yeşil odalarda adım atacak yer kalmadı, sedyedeki çok sayıda hasta koridora taştı. Vatandaşlar hastaneden fotoğrafları Yenihaber Haber Hattı'na ulaştırdı

SEAH'ta Acil doldu, hastalar koridora taştı!

sakaryayenihaber.com-

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi(SAÜEAH) Acil Servis'ten bu sabah saatlerinde Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattı(0531 209 49 49)'na çok sayıda fotoğraf geldi.
Acil serviste adım atılacak yer olmadığını kırmızı, sarı ve yeşil odaların hastalarla dolup taştığını belirten vatandaşlar konuyla ilgili şikayetlerini haber hattımıza ilettiler.
Dün gece ve bu sabah saatlerinde yüzlerce başvuru alan ve insanlarla dolup taşan Acil Servis'te personel de zor saatler geçirdi. Acil'de yoğunluğun devam ettiğini belriten Yenihaber okuyucusu bir vatandaş gönderdiği şikayet mesajında,"Sabah saatlerinde hastaneye geldik, yüzlerce kişi buradaydı. Hastanede artık adım atacak yer kalmadı. Fotoğraflarda görüldüğü gibi kırmızı, sarı ve yeşil odalarda ağzına kadar dolunca sedyelerde yatan hastalar koridorlarda sıra bekledi, iğne atsan yere düşmez. Bu duruma bir çözüm bulunsun. Buradan yetkililere sesleniyorum" ifadelerini kullandı. Hastane yönetimi ise yoğunluğun azaltmak için gerekli tedbirlerin alınması yönünde bir çalışma yürütüyor. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 13:37
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çok iyi
Çok iyi - 8 ay Önce

Bişey olmaz bişey olmaz Sakarya sağlıkta iyi iyi ...

Berke
Berke - 8 ay Önce

Öncelik kanal İstanbul lütfen. Ekomimiz uçuyor, sağlıkta da çağ atlamıştık. Kimse kusura bakmasın meheldir, sahi yüzde kaç oy çıkmıştı.

:çarşı54
:çarşı54 - 8 ay Önce

Hastane yönetimi aşağıya inip bi bakmış mı kalabalığa ve yoğunluğu azaltmak için hangi tedbirleri almışlar :!!!

Emre Tekin
Emre Tekin - 8 ay Önce

Allah şifa versin.Çok zor bir durum...

SIRADAKİ HABER