SEAH'ta kamyon krizi! Ambulanslar giriş yapamadı...

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis girişine kamyonunu park eden sürücü krize yol açtı.

SEAH'ta kamyon krizi! Ambulanslar giriş yapamadı...

sakaryayenihaber.com -

Edinilen bilgilere göre, kamyona yüklediği malzemeleri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getiren sürücü, kamyonu yanlışlıkla hastanenin acil servis girişinin önüne park etti. Kamyonu acil servisin önüne park eden sürücü daha sonra oradan ayrıldı.

Hastaneye hasta getiren ambulanslar ise kamyon yüzünden zor anlar yaşadı. Ambulanslar her zaman hasta getirdikleri yere giriş yapamadı.

Gün içinde çok sayıda ambulansın giriş yaptığı acil servis önüne kamyon park edilmesi çalışanlar ve diğer hasta yakınları tarafından büyük tepki topladı.

Daha sonra aracının başına gelen sürücü, kamyonu bulunduğu yerden kaldırdı.

Hastaneye ambulans girişinde bir süre sıkıntı yaşanırken, kamyonun olay yerinden kaldırılmasının ardından işleyiş tekrardan normale döndü.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 13:19
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 2 hafta Önce

Pardonda o koca kamyon muhtemelen o saatte şehir merkezinde bile olmaması gerekirken, oraya kadar gelip parkediyor ise bide madalya vermeniz lazım !!! Ulen biz yapsak yemediğimiz ceza kalmaz bu milletmi şanslı bizmi şanssız anlamıyorum! Bolu Gerede geçisinde bu devirde!!!!!!!!!!!!!!!!! E5 karayolunda 79 KM Hız ile MOBESAAAAAAA ile 290 TL radar yiyoruz!!! NEYMİŞ GEREDE E5 70 MİŞ!!!!! GEREDE AYRI BİR CUMHURİYET ÇÜNKİ!!! bu arkadaşda elini kolunu sallayıp gidiyor!!!

Dilmenli.
Dilmenli. - 2 hafta Önce

Ne kadar mal çoğaldı.