Sedat Peker'e "Akıllı ol" demişti, böyle özür diledi

Türkiye çapında tanınan iş adamı Sedat Peker'e yaptığı paylaşımda "Adapazarı'na gel yiyorsa, sana kılıf giydireceğim" diye meydan okuyan E.N özür videosu yayınladı

Sedat Peker'e "Akıllı ol" demişti, böyle özür diledi

sakaryayenihaber.com

MEYDAN OKUDU

Türkiye'nin tanıdığı Sakaryalı iş adamı Sedat Peker, bir süredir cezaevinden çıkan Alaattin Çakıcı ile ilgili ortaya atılan iddialarla gündemdeydi.

Ünlü isim, yayınladığı görüntülerde kendisi hakkında konuşanlara meydan okumuş ve onlara "hodrimeydan" çağrısı yapmıştı. Bu süreçte Sakaryalı bir sosyal medya kullancısı da Sedat Peker'e meydan okudu. 

ADAPAZARI'NA GEL

Bir aracın içinde müzik çaldığı esnada çekilen videoda konuşan E.N isimli şahıs,"Sedat Peker'e sesleniyorum, 1 buçuk saatte geliyorum falan filan Adapazarı'ndayım yiyorsa gel. Alaattin Çakıcı'ya gerek yok, ben o kılıfı sana giydireceğim" diyerek Peker'e çağrı yapmıştı.

ALKOLLÜYDÜM

Aynı kişi olaydan kısa bir süre sonra Twitter'da özür videosu yayınladı. Çekilen videoda konuştuğu esnada alkollü olduğunu ve söylenenleri hatırlamadığını belirten E.N,"Ben alkollüydüm hatırlamıyorum. Sedat ağabeyi severiz, affeder biliyorum" ifadesini kullandı.

Yayınlanan bu görüntü sosyal medyada kısa sürede yüzbinlerce kullanıcıya ulaştı. İş adamı Sedat Peker, konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 22:09
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryali
Sakaryali - 6 ay Önce

Yuzunde tip yok ...........

mehmet gönül
mehmet gönül - 6 ay Önce

sedat peker adam gibi adamdır garıbanların yetişenidir helal olsun ömrü uzun olsun

Zafer
Zafer - 6 ay Önce

... ..... .... madem boyundan büyük laf konuşma .... ....

SIRADAKİ HABER