'ŞEHRE HİZMETTEN GURUR DUYUYORUZ'

Pamukova’da Kıranyurt Yayla Şenliği’ne katılan Başkan Ekrem Yüce, “Biz; şehrimize ve milletimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi

'ŞEHRE HİZMETTEN GURUR DUYUYORUZ'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Pamukova’da Mesruriye Kıranyurt Yayla Şenliği’ne katıldı. Programda çok sayıda katılımcının yanı sıra AKP İl Başkanı Yunus Tever, AKP Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, ilçe belediye başkanları yer aldı. Yayla şenliğine katılan vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce, ihtiyaçlara yönelik adımları atacaklarını da dile getirdi. Şenlikte konuşan Başkan Yüce, “Yayla şenliğine katılmak, değerli hemşehrilerimizle bir arada olmak büyük mutluluk. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet için yola çıktık. İnşallah Mesruriye mahallemizin ihtiyaçlarına yönelik adımlarımızı atacağız. Birbirimizi sevmek, şehrimizi sevmek tüm hizmetlerin de hızla ilerlemesine vesile olacaktır. Biz; şehrimize ve milletimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hizmet aşkımız Sakarya’nın tüm sınırlarını kuşatan, tüm hemşehrilerimizi kucaklayan bir anlayışla devam edecek, bir ve beraberliğimizi sürdüreceğiz. Bu vesileyle Kıranyurt Yayla Şenliği’nin birlikteliğimizi güçlendirmesini temenni ediyorum” dedi.
İSTEKLERİN TAKİPÇİSİYİZ
AKP İl Başkanı Yunus Tever ise; “Böyle bir günde aranızda bulunmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımızın dediği gibi Pamukovamızın yanındayız. Pamukova’nın talep ve isteklerinin takipçisi olacağız. Mahalle muhtarlarımızla da iletişim halindeyiz. İnşallah ilçemiz ihtiyaçlarının tamamlanmasıyla daha da gelişmeye devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER