'ŞEHRİN BÜTÜN HARİTASINI ÇIKARTACAĞIZ'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce İl Tarım orman Müdürü, APEK Yönetimini ağırladı. Yüce ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, şehrin toprağını tanıyıp ürün haritası çıkaracaklarını bildirdi. 

'ŞEHRİN BÜTÜN HARİTASINI ÇIKARTACAĞIZ'

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Başkan Yüce, Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Erdemir, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Sebahattin Karasakal ve yönetimini makamında ağırladı. Nazik ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Yüce, Sakarya'nın tarım ve hayvancılık geleceği için iş birliği içerisinde çalışmanın önemine vurgu yaptı.
TARIMA HASSASİYET
Yüce, tarım projelerinde gerekli hassasiyeti göstereceğini ifade ederek, "Tarımsal faaliyetlerde inşallah en kısa zamanda hedeflediğimiz noktaya geleceğiz. Böylesine toprağı verimli bir coğrafyada yaşadığımız için ne kadar şükretsek azdır. Şehrimizin toprağını tanıyacak, ürün haritası çıkaracağız. Daha sonra ise topraktan en verimli şekilde faydalanacak, şehrimizin, hemşehrilerimizin gelir düzeyini arttıracak adımlar atacağız. Rabbim birlikteliğimizi daim eylesin." değerlendirmesinde bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort