Şehrin merkezinde korkunç ölüm!

Adapazarı'nda bisikletiyle seyir halindeki 60 yaşındaki adam, iddiaya göre sola manevra yaptığı sırada arkasından gelen otomobil çarptı. Fikri T., kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti 

Şehrin merkezinde korkunç ölüm!

sakaryayenihaber.com - 
Azim ÇELİK bildiriyor 

Alınan bilgiye göre kaza saat 15.00 sularında Şeker Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde meydana geldi. 
Bisikletiyle çevre yolu istikametine seyir halindeki Fikri T., iddiaya göre bir anda sol şeride doğru manevra yapınca arkasından gelen Serkan D. idaresindeki 54 AEG 4.. plakalı otomobil çarptı. 
Çarpmanın etkisiyle yola savrulan Fikri T., 112 Acil Sağlık Ambulansıyla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine (SAÜEAH) kaldırıldı. 
Fikri T. buradaki müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeti. 
Polis, Fikri T.'ye çarpan otomobilin sürücüsü Serkan D.'nin ifadesini almak üzere gözetim altına aldı.
Yaşanan kaza anını anlatan Yüksel Akmeşe isimli vatandaş, “Yaralı vatandaş yatıyordu yerde, kaldıracaktık ellemedik ambulans geliyor diye. Tanımaya çalıştık yüzü kan içerisinde olduğu için tanıyamadık, sonradan kim olduğunu tanıdık. Arka mahallede oturan komşularımızdan birisi. Bisiklet pazaryerinden gelmiş ve yaya geçidinden geçmek istemiş” derken, Nuray Oylu ise, “Kaza anında bisikletli amcanın nereden geçtiğini görmedim ama aracın arkadan çarptığını gördüm. Yaya geçidini kullandı mı onu bilmiyorum. Kaza anında bisikletli amca bir tarafa bisikleti ise başka bir tarafa savruldu” şeklinde konuştu.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 16:42
banner3
YORUM EKLE